KIEDY CZAS NA ROZMOWĘ O PIERSIACH? #edutalk by Bra Story Girls
KIEDY CZAS NA ROZMOWĘ O PIERSIACH? #edutalk by Bra Story Girls

Okres, piersi, dojrzewanie... Tematy, które powodują dreszcze niepokoju u nastolatek, a nieczęsto także ich mam, które boją się podejmowania tematu tabu. Lekcja WDŻ-etu, pierwsza wizyta u ginekologa, a może u brafitterki? Wiemy, że okres dorastania to trudny moment w życiu młodej dziewczyny. Odpowiadamy zatem na kilka najważniejszych pytań, dotyczących pierwszej wizyty w salonie brafitterskim. 

Kiedy zacząć rozmowę o piersiach? 
Zdania są podzielone - u każdej z nas okres powiększenia biustu przypada na inny moment w życiu. Czasem dotyczy dziewczynek w wieku 10, innym razem 12, a kolejnym 14 lat. Warto "wybadać temat", rozmawiając z córką na temat tego czy nie wstydzi się przebierać na wf-ie, czy rozmawiają z koleżankami na temat dojrzewania, a także na temat tego, że istnieje profesja, która zajmuje się profesjonalnym doborem bielizny, a w szczególności biustonosza. Warto zaznaczyć wtedy, że zadaniem biustonosza jest okrycie miejsc intymnych, ale i wsparcie postawy, sylwetki, pleców. 

Pierwsza wizyta u brafitterki - kiedy?
Zawsze niezmiernie cieszymy się, mogąc podzielić się wiedzą z młodymi adeptkami brafittingu, które stawiają pierwsze kroki w świecie biustonoszy. Wiemy, że jest to dosyć wstydliwy temat, dlatego staramy się wykazywać w przymierzalni jeszcze większą czułością i zrozumieniem niż zazwyczaj. Proponujemy, by pierwsza wizyta wypadała około 13-15 roku życia. 

Jak wygląda pierwsza wizyta u brafitterki?
Przede wszystkim rozmowiamy! Uwaga...z naszą nastoletnią klientką - mama może wtedy rozgościć się na kanapie, wypić kawę czy poczytać książkę. Zależy nam na tym, by nastolatkę traktować jak partnerkę do rozmowy. Opowiadamy o krojach biustonosza, błędach w doborze stanika oraz właściwej pielęgnacji. O szczegółach przeczytasz tutaj: KLIK <3

Skąd czerpać wiedzę? Na przykład z książki - cegiełki fundacji "WSPARCIE NA STARCIE". To lektura dobra dla mamy i córki, która dodatkowo wspomaga edukację dziewczynek <3 
Sprawdź: klik :)

Do zobaczenia w Bra!
Marta

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl