PIERWSZA WIZYTA: NASTOLATKA U BRAFFITERA
PIERWSZA WIZYTA: NASTOLATKA U BRAFFITERA

 

Pozytywne nastawienie to podstawa!
Pierwsza wizyta w salonie braffiterskim najczęściej jest pomysłem mamy dorastającej dziewczyny – to bardzo dobry trop! Mama staje się doradczynią i przewodnikiem po świecie braffitingu i to dzięki niej, nastolatka może poczuć się nieco bardziej komfortowo. Oczywiście nierzadko w salonie zamiast mamy zjawia się babcia, ciocia czy starsza siostra dziewczynki. Jesteśmy na TAK dla teamu wsparcia! Dobrze będzie porozmawiać z nastolatką o biustonoszach i zapytać czy ma chęć na zakupy, jeszcze przed wizytą w salonie. Jeśli bardziej komfortowe będą dla nastolatki zakupy w pojedynkę to zapraszamy także w takiej konfiguracji :)

 

Czy jest coś co należy zabrać na konsultację?

Nie ma listy rzeczy, które przydadzą się podczas zakupów w salonie braffiterskim :) Warto zabrać ze sobą wspomniany dobry nastrój i pozytywne nastawienie! Cały pobyt w salonie przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze - nasze #BraTeamGirls opiekują się każdą klientką z należytą starannością i...uśmiechem na ustach! <3

 

Co wydarzy się w salonie?

W salonie wykwalifikowana braffiterka pokaże i opowie o rodzajach biustonosza: braletkach, balkonetkach, puszkach i zaproponuje kilka propozycji dla młodej klientki. W zależności od wieku, potrzeb i preferencji dziewczynki, nasze braffiterki dobiorą odpowiedni typ konstrukcji. Zazwyczaj, jeśli jest to pierwszy biustonosz to proponujemy miękkie, przylegające topy. Później, zapraszamy klientkę do przymierzalni. Warto dodać, że braffiterka nie wejdzie do przymierzalni bez jej zgody. Będzie pytać o to czy rozmiar jest odpowiedni i czy konkretny model jest w porządku. Braffiterki służą pomocą w zapięciu czy wyregulowaniu biustonosza, robią to jednak za zgodą klientki. Osoby, które towarzyszą nastolatce mogą rozgościć się na naszej kanapie :)

 

W sumie po co taka konsultacja?

No właśnie! To najczęściej stawiane pytanie w kontekście porady braffiterskiej – skoro rozmiar biustu jest nieduży to czy nie wystarczy zakupić ,,topu” w sieciówce odzieżowej? Oczywiście, nie ma przymusu zakupu biustonosza w profesjonalnym sklepie braffiterskim, ale w naszej misji chodzi też o profilaktykę i edukację. W myśl naszego celu, dobrze jak najwcześniej przedstawiać dziewczynkom, że dobrze dobrany biustonosz to niezwykle istotna kwestia i możliwość dbania o samą siebie.

Jakieś propozycje?

Wspólnie z braffiterką Kingą dobrałyśmy zestaw idealnych ,,pierwszych" biustonoszy, które są będą idealne ,,na starcie" :)

<3 https://brastory.pl/pl/p/Braletka-koronkowa-Cleo-Panache-Lyzy-Vibe-vintage-bez-fiszbiny-/2946

<3 https://brastory.pl/pl/p/Biustonosz-Agio-bez-fiszbin-DB-9174-bezowy/688

<3 https://brastory.pl/pl/p/Biustonosz-b.temptd-BRALETTE-rozowy/2413

<3 https://brastory.pl/pl/p/Biustonosz-Kris-Line-Charm-cielisty/757

<3 https://brastory.pl/pl/p/Sloggi-Wow-Embrace-P-szary/2419

 

Do zobaczenia w Bra Story!
Marta #BraStoryGirl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl