Producenci
Tabela rozmiarów

Promocje
Majtki Cleo Panache Minnie Dark Bloss
Majtki Cleo Panache Minnie Dark Bloss
85,00 zł 39,99 zł
Strój kąpielowy Kris Line G-PAPAYA BRIEFS
Strój kąpielowy Kris Line G-PAPAYA BRIEFS
69,90 zł 47,99 zł
Majtki Nessa Omena N02 czarne kwiaty beżowe
Majtki Nessa Omena N02 czarne kwiaty beżowe
79,00 zł 42,50 zł
Majtki Nessa SONATA N03  czarne
Majtki Nessa SONATA N03 czarne
78,00 zł 69,99 zł
Majtki Panache Jasmine Brazilian beżowy/kwiaty
Majtki Panache Jasmine Brazilian beżowy/kwiaty
89,00 zł 59,00 zł
Szlarfok Vanilla Peignoir 3218 kremowy
Szlarfok Vanilla Peignoir 3218 kremowy
199,90 zł 179,90 zł
Koszulka Vanilla Chemise 3219 Kremowy
Koszulka Vanilla Chemise 3219 Kremowy
249,00 zł 169,90 zł
Szlafrok Vanilla Robe 3212 Kremowy
Szlafrok Vanilla Robe 3212 Kremowy
232,00 zł 159,90 zł
CZY BRAFFITING MOŻE BYĆ EKO? O ZIELONYCH TRENDACH W BIELIŹNIE
CZY BRAFFITING MOŻE BYĆ EKO? O ZIELONYCH TRENDACH W BIELIŹNIE

Idzie wiosna! Wkrótce zazieleni się nasz krajobraz, gdzieniegdzie pojawią się pączki kwiatów, a parki zaczną pachnieć słodką wonią jabłonki. A co gdyby wnętrza naszej bieliźniarki, także zaczęły się zazieleniać? Świadomość odpowiedzialności, jaką powinnyśmy mieć jako konsumentki stale się podwyższa, dlatego coraz więcej naszych klientek pyta o ekologiczne rozwiązania w tworzeniu bielizny. Zdecydowanie to czas, by o tym opowiedzieć!

EKO?

Dla części naszych klientek skład bielizny jest tym co interesuje je najbardziej, dla innych nie stanowi to wartości, ale z pewnością temat eko – bielizny zyskuje na popularności. Odpowiedzialny konsumpcjonizm to nie tylko przemyślana ilość ubrań w szafie, ale i świadomość etycznego wykorzystania tkanin i materiałów. Przede wszystkim, warto zaglądać w metki – tam producenci, niczym na spowiedzi, przyznają się do tego jakich tkanin używają. Często możecie odnaleźć także ,,zielone” metki, które komunikują, że dany biustonosz został wyprodukowany w myśl ekologii. My podsuwamy Wam dziś marki, które zdecydowały się na duży krok w stronę „ECO”.

KRIS LINE

W sezonie 2020/2021 marka Kris Line postawiła na recykling w pełnej krasie – w swojej linii produkcyjnej postawiła na włókna z recyklingu oraz te, które posiadają certyfikaty „EKO”. Dodatkowo, marce udaje się kultywować koncepcję C2C, czyli „Cradle to Cradle” w myśl której, wykorzystane tkaniny nadają się do recyklingu i ponownego użycia.

Psst! Produkty Kris line znajdziecie tutaj: https://brastory.pl/producent/kris-line

FANTASIE

W kolekcji strojów kąpielowych z sezonu 2021, marka Fantasie pokusiła się o użycie włókna Q-NOVA, czyli pozyskiwanego z recyklingu. Włókno nylonowe ma odpowiadać za mniejszą emisję CO2 oraz mniejsze zużycie wody w procesie produkcji. Akcja brytyjskiej marki była jednym z kilku, które Fantasie wprowadza w swojej linii produkcyjnej – priorytetem stało się dbanie o środowisko, a przede wszystkim zrównoważone i odpowiedzialne podejście do konsumpcjonizmu.

Sprawdź sama: https://brastory.pl/producent/fantasie

TRIUMPH

Niemiecki pionier w dziedzinie braffitingu, od dawna stosuje rozwiązania, które śmiało możemy nazwać innowacyjnymi. W ich ofercie znajdziemy nade wszystko bieliznę wykonaną z organicznej bawełny, która jest pozyskiwana w etyczny sposób. Już w 2016 roku marka wprowadziła bardziej zbilansowane działania, które na uwadze miały dobro środowiska.

Tutaj znajdziesz bieliznę Triumpha: https://brastory.pl/producent/triumph

SAMANTA

Polska marka Samanta w swojej letniej kolekcji z 2021 roku, wdrożyła system oznaczeń ,,EKO YAWN”, które możecie znaleźć na metkach, np.: kupując biustonosz z linii Anabell. Za zielonym znaczkiem idzie jednak coś więcej – marka zdecydowała się na odpowiedzialny sposób produkcji, w którym podobnie jak wymienieni już producenci, wykorzystują włókna z recyklingu. Warto spoglądać zatem na metki i czytać skład danego biustonosza, bądź majtek.

Zakładka Samanty na naszej stronie: https://brastory.pl/producent/samanta 

 

Wierzymy, że zmiana myślenia producentów, nagrodzona aprobatą klientek ma realne szanse na zmiany w naszym środowisku. A przecież to najważniejsze, by żyć w zgodzie z naturą! 
Pamiętajcie, że nasz zespół braffiterek z chęcią podpowie Wam w salonie i online, które produkty śmiało można nazwać ,,EKO" - służymy pomocą i radą! 
Do zobaczenia, 
Marta z Bra Story Team

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl