Wizyta u brafitterki - jak wygląda wizyta brafitterska? [2024]
Wizyta u brafitterki - jak wygląda wizyta brafitterska? [2024]

Stres, dyskomfort, a czasem poczucie wstydu. Te powody najczęściej podajecie, gdy pytamy dlaczego zwlekałyście tak długą z pierwszą konsultacją brafitterską. Z absolutną pewnością nie zgadzamy się się z takimi określeniami! Z wielką chęcią zamieniamy je na ulga, wygoda i ciepła atmosfera. Tak wygląda wizyta u brafitterki w sklepach Bra story. 

Kiedy udać się na wizytę brafitterską?

Biustonosz nosi większość kobiet. Konsultację brafitterską odbywa zaledwie procent z nich. Biustonosz towarzszy nam przez całe życie, przez co...nie zauważamy, że wcale nie jest odpowiednio dobrany! Przez lata przyzwyczajamy się do za luźnych obwodów, zbyt dużych miseczek. Mówiąc o pierwszej wizycie, często myślimy o nastolatkach. Należy jednak wspomnieć, że na pierwszą wizytę w naszych salonach zapraszamy dziewczyny i panie w każdym wieku. Najważniejsza jest myśl - na przykład ta, która podpowiada, że obecny stanik chyba nie jest najlepiej dopasowany. Jeżeli pojawia się w nas chęć i pragnienie zmian, to idealny czas na wizytę w salonie. 

Czy na wizytę należy się umawiać?

Czasami wpadacie do salonu, zwracacie się w mediach społecznościowych czy dzwonicie z pytaniem, dotyczącym umówienia się na poradę. Czy konieczne jest umówienie? NIE! Możecie swobodnie wejść do naszego salonu i poprosić brafitterkę o poradę. Warto zaznaczyć wtedy, że jest to Wasza pierwsza wizyta. W takim wypadku, zdarza się, że przymierzalnie są zajęte, dlatego należy poczekać kilka minut. W sytuacji, gdy zależy Wam na czasie, warto napisać do nas i uprzedzić o swojej wizycie. Będziemy zwarte i gotowe, by oprowadzić Was po świecie brafittingu. Odpowiadając na pytanie: można, ale nie trzeba! 

O czym powiedzieć na wizycie?

W przymierzalniach rozmawiamy o wszystkim. Niektórzy twierdzą, że działają one wręcz jak konfesjonał! Jeżeli jesteś na pierwszej wizycie w Bra story, opowiedz o tym co skłoniło Cię do porady, czego szukasz i co sprawia Ci kłopot. Wskazując, że to Twoja pierwsza styczność z brafittingiem, będziemy mogły opowiedzieć Ci nieco więcej o krojach, rozwiązaniach i możliwościach. Jeśli potrzebujesz biustonosza na specjalną okazję, zdecydowanie opisz swój ubiór, pokaż zdjęcie albo przynieście kreację ze sobą!

Co przynieść na konsultację brafitterską?

Na konsultację warto przyjść w miękkim biustonoszu, który ułatwi ściągnięcie miary z obwodów. Nie musisz zabierać ze sobą nic specjalnego. W przymierzalniach czekają dezodoranty w sprayu oraz chusteczki, jeśli masz ochotę się odświeżyć. 

Czy mogę przyjść na konsultację brafitterską podczas okresu?

Pytanie, które często pojawia się wokół konsultacji. Czy mierzyć biustonosz przed lub w trakcie okresu? To sprawa niezwykle indywidualna. Tym z nas, którym towarzyszy menstruacyjna zmiana rozmiaru piersi, zdecydowanie polecamy poczekanie z wizytą kilka dni. Zbierająca się w organizmie woda i nabrzmiałe piersi mogą zmanipulować pomiary. Z drugiej strony, biustonosz będziemy nosić w trakcie całego cyklu. Nie ma jednej odpowiedniej odpowiedzi, liczy się właściwie ta indywidualna kwestia zmiany rozmiarku piersi.

Jak wygląda konsultacja brafitterska?

Po wejściu do przymierzalni możecie rozebrać bluzkę czy koszulę, a następnie poprosić brafitterkę o ściągnięcie pomiarów z obwodu biustu i pod piersiami. Jeżeli nie do końca macie na to ochotę, podajcie orientacyjny rozmiar biustonosza brafitterce. Na jego podstawie sprawdzimy czy jest dobrze dobrany. Po ponownym poproszeniu brafitterki, wchodzi ona do kabiny. Nigdy nie wchodzimy do naszych klientek bez uprzedniego pytania. Za zasłoniętą kotarą omawiamy dlaczego biustonosz jest dobrze, bądź źle dobrany.

I co dalej? Dalej żyli długo i szczęśliwie! :) Ty ze swoim ulubionym biustonoszem!

W razie pytań jesteśmy dostępne stacjonarnie, mejlowo, telefonicznie, na FB i IG. 
Do zobaczenia, 
Marta
#BraStoryGirl

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl