Nowy salon brafittingu na mapie Śląska - czego możesz spodziewać się podczas wizyty ?
Nowy salon brafittingu na mapie Śląska - czego możesz spodziewać się podczas wizyty ?
Drogie Kobiety Lublińca! 
 
Gościmy na mapie Waszego miasta zaledwie od trzech miesięcy, a z całą pewnością możemy powiedzieć, że dzięki spotkaniom z Wami, czujemy się tu już jak u siebie. Chcemy podziękować za piękne przyjęcie ale również zapewnić, że Bra story jest miejscem otwartym na Wasze potrzeby i zawsze chętnym do współpracy w ramach wszelkich kobiecych inicjatyw
 
Bra story to salon bielizny oferujący profesjonalną usługę brafittingu, czyli doradztwo w zakresie indywidualnego doboru bielizny. Jesteśmy miejscem stworzonym z miłości do kobiet i ich biustów - tych małych, tych średnich i tych dużych, tych jędrnych i tych "po przejściach", tych, które kochają klasykę i tych, które lubią zaszaleć. W naszej pracy przyświeca nam idea "dobieramy, nie oceniamy". U nas więc nie doświadczy się krytyki związanej z rozmiarem, kondycją i wyglądem biustu, czy też innych elementów naszego ciała. Działamy w duchu samoakceptacji i ciałopozytywności. Ogromne znaczenie w naszej pracy ma też aspekt zdrowotny. Biustonosz bowiem powinien stanowić wsparcie dla naszego kręgosłupa, odciążać i ułatwiać sprawne poruszanie się, nawet w przypadku dużych biustów.   
 
Większość kobiet na przestrzeni swojego życia spotyka się z wieloma wyzwaniami i problemami związanymi z biustem. Od najmłodszych lat może być on przedmiotem kompleksów, niewybrednych żartów, czy kpin. Wraz ze zmianami, jakie przechodzi nasze ciało, zmienia się także on, co niejednokrotnie wiąże się z bólem, dyskomfortem, czy chorobami. Z całego serce wierzymy, że każda z nas, bez względu na wiek, wykonywany zawód, czy rolę społeczną, ma prawo czuć się zaopiekowana w tej sferze i liczyć na fachowe doradztwo. Dlatego jesteśmy MY:)
 
Poza indywidualnymi konsultacjami z naszymi brafitterkami w salonie, proponujemy także spotkania warsztatowe skierowane do Pań, które chciałyby poznać techniki doboru bielizny, dbania o kondycję biustu, czy też modowych stylizacji dekoltu. Na swoim koncie, w ramach Fundacji "Wsparcie na starcie", której jesteśmy członkiem, mamy także liczne spotkania z młodzieżą, zarówno w szkołach podstawowych, jak i średnich. Kształtowanie właściwych nawyków związanych z troską o swoje piersi, jak i profilaktyką chorób nowotworowych w tym najmłodszym wieku, przynosi wspaniałe efekty w przyszłości. Podejmujemy się zarówno uczestnictwa w działaniach komercyjnych, jak i wolontarystycznych.
 
W Lublińcu mieścimy się przy ulicy Mickiewicza 28. Mamy także swój salon w Tarnowskich Górach przy ulicy Krakowskiej 10 i prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej www.brastory.pl
 
Wszystkie Panie, które chcą doświadczyć metamorfozy wynikającej z odnalezienia idealnego biustonosza, zapraszamy do Bra story - ugościmy jak najbliższą sercu przyjaciółkę! Gdyby w Waszych głowach zrodził się natomiast pomysł wydarzenia skierowanego do kobiet, to my już dziś zgłaszamy chęć współpracy.
 
Przesyłamy moc pozdrowień raz jeszcze dziękując, że możemy być częścią lublinieckiej społeczności.
 
Brafitterki z salonu Bra story
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl