IDZIE LATO – CZAS NA ZAKUPY W BRA STORY! KRÓTKIE KNOW – HOW PO SALONIE BRAFFITERSKIM
IDZIE LATO – CZAS NA ZAKUPY W BRA STORY! KRÓTKIE KNOW – HOW PO SALONIE BRAFFITERSKIM

Zazwyczaj wiosna oraz lato to czas porządków w szafie i podjęcia decyzji o tym, że czas wymienić zawartość naszej bieliźniarki. Dodatkowo, z witryn salonu braffiterskiego kuszą nas subtelnymi koronkami, uroczymi haftami i optymistycznymi pastelami. Wydaje się, że do wejścia do sklepu, dzieli nas zaledwie jeden krok, ale zamiast pchnąć klamkę…odwracamy się na pięcie. Dlaczego? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie w dzisiejszym artykule!

Opuszczamy zasłony wstydu, zasuwając te w przymierzalni!

Często przed wizytą w salonie braffiterskim powstrzymuje nas wstyd, bądź lęk, że stanie się…no właśnie! Coś złego? Na początku z dumą stwierdzamy, że u nas…nikt nikogo nie gryzie, a wręcz chce pomóc! Rozumiemy, że zawód braffiterki i bielizna nadal owiane są delikatną poświatą tabu. Warto nadmienić, że w miejscu do którego trafiłaś NIE OCENIAMY żadnej z naszych klientek, NIE WCHODZIMY DO PRZYMIERZALNI bez zgody osoby, przebywającej w przymierzalni, a nade wszystko CHCEMY SPRAWIĆ, by wizyta przebiegła w przemiłej i bezpiecznej atmosferze. Wiemy bowiem, że dobrze dobrany biustonosz to komfort na tygodnie, dni, a nawet lata!

Moja wizyta – niezapowiedziana czy jednak umówiona?

Niekiedy na naszym Facebooku, bądź Instagramie pytacie czy przed wizytą powinniście umówić się na konkretny termin czy godzinę. To nie jest konieczne, choć jeśli zapowiecie swoje przybycie, my będziemy w stanie przygotować przymierzalnię, która będzie na Was czekać oraz postarać się, by jedna z braffiterek zaopiekowała się Wami podczas wizyty. Znając specyfikę salonu, z chęcią podpowiemy Wam także porę dnia, kiedy klientek jest mniej. Niestety, sobota to bardzo intensywny dzień, którego nie polecamy na poszukiwania specjalnego biustonosza, bądź bielizny.

Poznajmy się!

W naszym salonie czeka na Was pięć braffiterek – wszystkie jesteśmy kobietami. Staramy się, powitać Was zaraz gdy pojawicie się w salonie, często pytając czy możemy jakoś doradzić w dzisiejszych poszukiwaniach. Nie wstydź się zapytać o konkretne rozwiązanie, opowiedz o swoich preferencjach, pokaż zdjęcia sukienki do której potrzebna jest Ci biustonosz. Postaramy się z całych sił, by znaleźć wymarzone produkty. Dodatkowo, jeśli nie potrzebujesz naszej pomocy

Zaufaj nam!

Naszą wiedzę zdobywamy na szkoleniach, warsztatach, a także podczas codziennej pracy, widząc jak konkretny model biustonosza, współpracuje z konkretnym typem biustonosza. Możecie zaufać nam, że wiemy, w jakim miejscu powinien znajdować się pas obwodu, w jakim miseczka oraz jaki biustonosz wyeksponuje piersi najlepiej. Liczy się przede wszystkim Twój komfort, dlatego Twoje potrzeby i nasza wiedza są idealnym duetem!

Co i jak, czyli krok po kroku

Abyście uwierzyły, że wizyta w Bra to nic strasznego, mamy dla Was schemat tego jak wygląda wizyta w naszym salonie <3

  1. Wspólnie ustalamy, czego szukamy podczas Twojej wizyty:

W trakcie wstępnej rozmowy ustalamy clue Twoich poszukiwań. To dobry moment, by pokazać Ci konkretne rozwiązania, nazewnictwo i przeprowadzić nieco przez alejki z produktami. Zazwyczaj nasze braffiterki dopasowują trzy, cztery modele do Twoich potrzeb.

  1. Zapraszamy Cię do przymierzalni:

Rozluźnij się! Zaprosimy Cię do naszej przymierzalni – są przestronne, dobrze oświetlone i takie, w których same chciałybyśmy mierzyć bieliznę – zasłony są podwójne i gęste – nikt nie zobaczy co dzieje się w środku. Podczas mierzenia, braffiterka podejdzie i zapyta o Twoją opinię na temat biustonosza – zrobi to dyskretnie, nie otwierając kurtynek, tak, abyś czuła się komfortowo. W razie potrzeby wymiany na inny rozmiar, chęci zmierzenia czegoś innego, braffiterka dostarczy biustonosz. Dodatkowo, jeśli będziesz miała ochotę, by pokazać się w biustonoszu, braffiterka wejdzie do przymierzalni i podpowie Ci jak zakładać biustonosz, jak powinny układać się miseczki i sprawdzi czy obwód jest na swoim miejscu.

  1. Niech dzieje się magia!

Jeśli coś skradnie Twoje serce – będziemy bardzo szczęśliwe! Jeśli nie – nie przejmuj się, Twój dzień nadejdzie wkrótce! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz dobrać dół, bądź masz jakieś zagwozdki – to dobry moment, by zadać wszystkie nurtujące Cię pytania! Potem zapraszamy Cię do kasy, opowiadamy o tym jak dbać o bieliznę, zakładamy kartę stałego klienta i…widzimy się ponownie!

 

Jak widzicie, proces zakupu bielizny jest naprawdę przyjemny i prosty. Warto odrzucić schematy i wstyd, by dobrać bieliznę Twoich marzeń!
Do zobaczenia w salonie!
Marta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl