Jak sprezentować komuś bieliznę, by cieszyła nie tylko oko? Nasz prezentowy poradnik <3
Jak sprezentować komuś bieliznę, by cieszyła nie tylko oko? Nasz prezentowy poradnik <3

Bielizna - czy powinna być wręczana komuś innemu?

Często w salonie zastanawiacie się czy wypada wręczyć komuś bieliznę. Pierwszą przeszkodą wydają się być konwenanse, drugą - problem z niestandardową formą rozmiarowania. W Bra staramy się pomóc w doborze bielizny zarówno bezpośrednim klientkom, jak naszym gościom, którzy starają się dobrać prezent. Podarowanie bielizny jest naprawdę dobrym pomysłem, jeśli obdarowana osoba ucieszy się z prezentu - to należy ,,wybadać" samemu, a potem wpaść na zakupy do Bra!

Jak się do tego zabrać?

Najczęściej problem z doborem biustonosza mają Panowie, być może dlatego, że nie mają wiedzy jakie informacje są istotne, by dobrać stanik. Przychodzimy z pomocą! Na co spojrzeć, by dojrzeć rozmiar:

  • LICZBA, np.: 65, 70, 75,...,95,100 - dwie cyfry podpowiedzą nam jaki obwód biustonosza jest nam potrzebny. Obwód to wymiar ,,ściągnięty" spod linii biustonosza. To ważna informacja, bowiem część biustonoszy jest mierzona jedynie przez obwód.
  • LITERA, np.: A, B, C,...,F,G - literka wskazuje natomiast wielkość miseczki. Różnice pomiędzy miseczkami są dosyć spore, dlatego warto skupić się na także na tym. 
  • BONUS? KONFEKCJA! :) - dodatkowo warto rozpracować konfekcyjną rozmiarówkę, czyli S,M, L, jeśli prezentem mają być majteczki, bądź body.

Skąd wiedzieć jaki rozmiar jest tym właściwym?

Najłatwiej będzie po prostu ZAPYTAĆ, ale jeśli bielizna ma być prezentem niespodzianką to można pokusić się o małe śledztwo. Zazwyczaj w biustonoszu znajduje się metka z opisanym rozmiarem. Najczęściej są one opatrzone rozmiarem według francuskiej, brytyjskiej i europejskiej rozmiarówki. Należy spojrzeć na europejski rozmiar, poszukując wspomnianych wyżej literek i liczb, np: 75D. Oczywiście, można wykonać zdjęcie metki i pokazać ją braffiterce w sklepie - wspólnie poszukamy czegoś idealnego!

Czy muszę wiedzieć coś jeszcze?

Oprócz preferencji osoby obdarowującej, warto zaobserwować co lubi obdarowywana! Być może lubi konkretne kolory, albo kroje - dobrze zwrócić uwagę na to czy biustonosze są całkowite miękkie, usztywnione, bądź z push - upem :)

Chyba...to za dużo!

Wiemy, że dobór biustonosza może wydawać się nieco przytłaczający. Zawsze proponujemy wtedy body, bądź piżamkę. Jeśli jednak to bielizna ma stać się prezentem idealnym, proponujemy BON PREZENTOWY na dowolną kwotę, dedykowany imiennie, który obdarowana osoba może wykorzystać przez rok od zakupu ;)

To co? Teraz chyba wszystko będzie znacznie prostsze! 
Do zobaczenia w Bra, 
Marta 

 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl