STRAASZNE BŁĘDY W DOBORZE BIELIZNY - JAKIE POPEŁNIASZ?
STRAASZNE BŁĘDY W DOBORZE BIELIZNY - JAKIE POPEŁNIASZ?

,,Ten jeden Frankenstein!"
Podszyty niteczką, sklejony z tyłu, a może delikatnie zacerowany na miseczce, bo w końcu...to ulubiony! Dziewczyny, musimy nauczyć się pozbywania starych, zniszczonych, albo przebarwionych biustonoszy. Próby ratowania i nadawania kolejnego życia biustonoszom po prostu niszczy ich konstrukcję, która jest kluczowa dla podtrzymania biustu. Działania #zerowaste są jednak zdecydowanie potrzebne, dlatego polecamy np.:...uszycie własnego woreczka na bieliznę ze starego biustonosza!

,,Wpijający się wampirek"
Za ciasny obwód lub za mała miska...oh well! Zbyt mały obwód przede wszystkim opina żebra, utrudniając oddychanie, ale i codzienność. Niezbyt dobrym pomysłem jest dobór za małego obwodu, bo może uda się zrzucić kilka kilo. Tak samo ma się kwestia miseczki - za małą miskę możemy rozpoznać jednym rzutem oka. Biust będzie wylewał się od góry, a pierś będzie przecięta w połowie. Takiej sytuacji musimy unikać jak...potworów spod łóżka!

,,Złodziej kształtów"
Czasem w bieliźniarce czai się stwór, kradnący nam kształty, pewność siebie i komfort. To fałszywy przyjaciel, który udaje, że będzie niezwykle wygodny - niestety podczas noszenia, obwód wznosi się do góry, a zbyt duże miseczki odchylają, tworząc nieładny efekt. W doborze biustonosza kluczowy jest dobór obwodu. Jeśli chcesz sprawdzić czy jest właściwy, włóż dwa palce pod linię haftek i podnieś- jeśli odchodzi na 2cm to jest IDEALNY! :)

,,Kobieta kot? Niekoniecznie!"
Ramiączka, ach ramiączka! Nie zawsze są z gumy, ale nie muszą być też naciągnięte niczym ,,kobieta - kot"! Co jest istotne? Nie mogą wpijać się w ramionka - w przeciwnym razie tworzą tzw.: ,,dołki kolagenowe", których MUSIMY unikać! To niezwykle istotne, by nie dodawać ,,dodatkowego obciążenia", z drugiej strony fatalną opcją są zbyt luźne, spadające ramiączka, które musimy poprawiać w ciągu dnia i które osłabiają konstrukcję biustonosza. Najlepiej regulować ramiączka codziennie przed założeniem bielizny :)

W Bra Story pomożemy Wam uwolnić się od bra-potworków :) Do zobaczenia w Bra!
Marta #BraStoryGirl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl