Producenci
Tabela rozmiarów

Promocje
Majtki Cleo Panache Minnie Dark Bloss
Majtki Cleo Panache Minnie Dark Bloss
85,00 zł 39,99 zł
Strój kąpielowy Kris Line G-PAPAYA BRIEFS
Strój kąpielowy Kris Line G-PAPAYA BRIEFS
69,90 zł 47,99 zł
Majtki Nessa Omena N02 czarne kwiaty beżowe
Majtki Nessa Omena N02 czarne kwiaty beżowe
79,00 zł 42,50 zł
Majtki Nessa SONATA N03  czarne
Majtki Nessa SONATA N03 czarne
78,00 zł 69,99 zł
Majtki Panache Jasmine Brazilian beżowy/kwiaty
Majtki Panache Jasmine Brazilian beżowy/kwiaty
89,00 zł 59,00 zł
Szlarfok Vanilla Peignoir 3218 kremowy
Szlarfok Vanilla Peignoir 3218 kremowy
199,90 zł 179,90 zł
Koszulka Vanilla Chemise 3219 Kremowy
Koszulka Vanilla Chemise 3219 Kremowy
249,00 zł 169,90 zł
Szlafrok Vanilla Robe 3212 Kremowy
Szlafrok Vanilla Robe 3212 Kremowy
232,00 zł 159,90 zł
NIE JESTEŚ IDEALNA – BO WCALE NIE MUSISZ!
NIE JESTEŚ IDEALNA – BO WCALE NIE MUSISZ!

Mona Liza czy Kleopatra? Kto zasługuje na miano Miss Wszechczasów?

O estetyce i pięknie rozpisują się artyści, esteci czy filozofowie, a czynią to w poszukiwaniu ideału! Jednakże, wraz z upływem lat, zmieniały się upodobania i trendy. W starożytnej Grecji królowały zaokrąglone, dziewicze kształty, by w oddalonym o niemalże dwa tysiące kilometrów Egipcie, królowały mocno podkreślone oczy, ciemne włosy i bogato zdobione suknie. A przecież nie trzeba podróżować o setki lat w tył, by zdać sobie sprawę, że moda zmienia się niemalże na naszych oczach. Uwielbiane w latach 80-tych XX wieku tapiry, niebieskie cienie do oczu czy kreacje z tafty są dziś pieśnią przeszłości! Zatem czy ktokolwiek z nas mieści się w ogóle w definicji ideału?

 

Idealne = zdrowe <3

W pracy braffiterki najbardziej cenimy sobie możliwość spotkania z Wami – rozmowy, okazję do poznania Waszej historii i Waszych preferencji. Niestety, bardzo często słuchamy też o Waszych kompleksach – często wynikają one z braku pewności siebie, wstydu czy poczucia, że nie wpisujecie się w pewne ramy. Ostatnio, z okazji Międzynarodowego Miesiąca Profilaktyki Raka Piersi kładłyśmy szczególny nacisk na to, by przekazać Wam, że KAŻDY biust jest idealny. Istotne jest jedynie to by był zdrowy! Nierzadko w przymierzalniach uświadamiamy Was, że...np.: piersi nie muszą być takie same! Dziwicie się wtedy i mówicie, że całe życie miałyście poczucie, że coś z Wami nie tak. Czas zerwać z tym krzywdzącym przekonaniem!

 

Mniejsze, większe, asymetryczne – wszystkie są idealnie, nieidealne :)

Kobiecy biust jest inny u każdej z nas. Piersi mogą być większe lub mniejsze. Nieco bardziej obfite lub drobniejsze. Inne są okrągłe, kolejne podłużne. Niektóre sterczą,a jeszcze inne są bardziej obwisłe. Niektóre biusty są asymetryczne – jedna pierś może być większa o pół, jeden lub dwa rozmiary. Jeszcze inne piersi mają mocno widoczne brodawki, a inne wręcz przeciwnie, zupełnie delikatne. Co je łączy? Że powinny być regularnie badane i zdrowe! :)

 

Czas, by polubić się ze sobą!

Pomyśl o tym jak wyglądałby świat, gdybyśmy zaczęli od...polubienia siebie! Swojego cellulitu, nieco wystających boczków, wypukłych polików, nieco obwisłych piersi, nieco krzywych nóg, bądź piegów. Żadna z nas nie jest idealna, po prostu! Perfekcjonizm byłby podyktowany niemałą nudą, która...byłaby jeszcze gorsza! Aby polubić siebie samą dajemy Ci dziś zadanie: stań przed lustrem i powiedz na głos: ,,jestem wystarczająca, bo jestem sobą!”, a potem zabierz samą siebie na randkę do kina, na kawkę, a może masaż relaksacyjny! I pamiętaj, że wszystko zaczyna się w głowie <3

 

Sprawdzimy czy zadanie zostało odrobione!

Do zobaczenia,
Marta #BraStoryGirl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl