Największy wróg braffiterki – WSTYD
Największy wróg braffiterki – WSTYD

 

Zawód braffiterki łączy w sobie kilka profesji. Czasem logistyka, kiedy musimy dostarczyć każdej klientce wymarzony biustonosz wprost do przymierzalni, matematyka, gdy niestrudzenie mierzymy i ściągamy wymiary z klientek oraz psychologa, gdy oprócz klientki, do kabiny dumnym krokiem wędruje wstyd.

,,Przepraszam za obwisłe piersi!”

Wstydzi się każda z nas. Młode dziewczyny wstydzą się obcej osoby i pierwszej wizyty u braffiterki, dojrzałe kobiety wstydzą się swojego ciała, które uważają za niestrakcyjne, młode mamy wstydzą się zmian, które nastąpiły po urodzeniu maluszka. Wstydzą się panie o drobniejszym i większym biuście, w końcu zawsze jest on za mały lub za duży, a nawet jeśli rozmiar jest ,,w miarę” to jędrność już nie taka jak powinna. Wstydzą się przyszłe panny młode, dziewczyny uprawiające sport, te poszukujące biustonosza na wyjątkową okazję i te, które przychodzą do nas po idealnego ,,nudziaka”.

KAŻDA Z NAS WSTYDZI SIĘ CZĄSTKI SIEBIE. ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE.

,,Nie jestem taka jak powinnam”

Spotkania z Wami podczas konsultacji braffiterskiej dały nam do zrozumienia jak wielkim problemem jest brak pewności siebie, brak wiary w swoje możliwości, w swój wygląd. Codziennie słyszymy jakie kompleksy zaprzątają Wasze głowy, a także widzimy jakie bariery musicie przełamywać, by pojawić się w salonie. Często powtarzacie, że nie wyglądacie tak jak powinniście, nie wyglądacie tak jak konkretna aktorka czy modelka.

Prawie 90% Polek nosi źle dobrany biustonosz, choć to dzięki niemu możemy zadbać o właściwą postawę, prawidłowy przepływ limfy, nie wspominając o dobrym samopoczuciu psychicznym czy mentalnym. Prawie każda Twoja przyjaciółka nosi zły rozmiar biustonosza, być może dlatego, że wstydzi się swojego ,,ja”.

,,Muszę się pokazywać?”

Kiedy przekraczacie próg naszego salonu, najważniejszy jest Wasz komfort, Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie. Braffiterka nigdy nie oceni Waszego wyglądu, Waszego wyboru. Uwierzcie, że każde spotkanie z Wami sprawia nam radość – cieszymy się, że włączacie nas w swoje historie, pokazując sukienki do których dobieracie biustonosz, opowiadacie o urlopie na który kompletujecie strój kąpielowy czy studniówce na którą kupujecie rajstopy.
Rozmiary, którymi nierzadko się stresujecie, są dla nas wskazówką i pomocą w zapewnieniu Wam komfortu. Literka określająca miseczkę czy liczba wskazująca obwód to jedynie podpowiedź, a nie ocena, którą wystawiamy Twojemu biustowi. Stop ocenianiu. Wchodzisz w to?

,,Cieszę się, że udało się wybrać biustonosz”

Naszym celem jest sprawienie Wam radości z dobrze dobranej bielizny, ale przede wszystkim długofalowa wygoda. Nierzadko po wizycie widzimy uśmiech zadowolenia na Waszej twarzy, choć wcześniej malowała się na niej niepewność czy strach. Pomyśl ile kobiet byłoby szczęśliwszych, nosząc dobrze dobrany stanik, gdyby przezwyciężyła własny wstyd, prawda?

Jeżeli nasz post Cię nie uspokoił to przyznamy szczerze, że my też mamy kompleksy! Każdy z nas je ma – najważniejszym jest, by sukcesywnie je przezwyciężać i stawiać opór największemu wrogowi braffitingu.

Dziewczyno, Kobieto, jesteś wspaniała! Uwierz w to!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl